Útvonal: Erdősarok – Sarlós Boldogasszony-képoszlop – Kisnyárád – Mexikó – Liptódi-tető – Erdősmárok
– Erdősmároki-horgásztó – Schram-kereszt (15 órakor megszenteli Erb József plébános + vendégfogadás) – Huttner-kereszt – Vörös-hegy – Himesháza
Táv: 14 km, szintemelkedés: 250 m.
Találkozás: 12.30-kor az Erdősarok nevű autóbuszmegállónál a Kisnyárádra vezető műúton (Pécsről 11.15-kor indul a busz, mely Lánycsók, bej. útra 12.11-re érkezik. Innen 12.15-kor indul tovább a Kisnyárád felé közlekedő járat).
Hazatérés: Himesházáról 17.35-kor indul járat, mely Pécsváradra 18.03-kor érkezik, onnan szintén 18.03-kor indul a csatlakozó járat, mely Pécsre 18.30-ra érkezik.
Túravezető: Biki Endre Gábor.